Tel. nr.: (8 - 37) 22 22 23, faks.: (8 - 37) 42 43 63. El.paštas: info@meditalika.lt
Apie mus
Susikūrusi 1995 metais Meditalika jungia išmanančių savo darbo sritį, išsilavinusių, vertinančių savo klientus specialistų kolektyvą.

Mes nuolat tobuliname savo kvalifikaciją, giliname žinias, dalyvaujame stažuotėse ir tarptautiniuose moksliniuose renginiuose. Mūsų specialistų žinios paremtos solidžia praktika ir patirtimi. Darniame Meditalikos kolektyve darbuojasi gydytojai, teisininkai, audito, kokybės vadybos, finansų ir marketingo sričių profesionalai.

Mes tikime, kad įdomus ir kūrybingas darbas skatina tobulėjimą ir progresą. Mes tikime, kad savo sąžiningu darbu galime pakeisti ateitį ir Lietuvos žmonių gyvenimo kokybę. Mes tikime, kad mūsų stipri, savo darbą išmananti komanda yra parama mūsų klientams.

Mes ypač kruopščiai atrenkame tiekėjus ir Lietuvos rinkai siūlome tik nepriekaištingos kokybės Europos gamintojų prekes. Mūsų klientai - tai daugiau kaip 3000 Lietuvos gydymo įstaigų, kurioms sėkmingai tiekiame valymo, dezinfekcijos, pakavimo, sterilizacijos kontrolės, slaugos ir kitas medicininės paskirties prekes.

Mūsų klientams siūlome ne tik prekes, bet sukuriame problemų sprendimo strategijas bei pateikiame kompleksinių sprendimų paketą.